HADİ GELİN YARATICILIĞIMIZI KONUŞTURALIM

Hep yaptıklarımı anlatıyorum değil mi?
Hep benim zevklerim , benim seçimlerim. 

20 yıl önce ilk defa sanat yönetmenliği işine soyunduğumda ( ki zorunlu olarak başıma kalmıştı. VİTRA reklam filmi çekiyorduk. Çok sofistike bir banyo yaratılması gerekiyordu. Gelen sanat yönetmeninin çok standart bir bakış açısı olduğunu gördüğüm için, müdahale etmeye başladım. Biraz orası, biraz burası derken sonunda iş bana kaldı. Söylemesi ayıp ama, aslında mükemmel bir iş ortaya çıktı, o filmle ödül almıştık.) bu işi yapmaktan bu kadar keyif alacağımı bilmiyordum.
Kendi evim, arkadaşlarımın evleri derken sürdü gitti.
Şu anda öyle bir noktaya geldim ki, hangi mekana girersem gireyim, kafamda renkleri, eşyaları, objeleri yeniden şekillendirmeye başlıyorum.

SALON YAPILAN YERLERİ, BEN HEP YATAK ODASI YAPTIM.


Gerçi artık işler çok kolaylaştı. İnanılmaz imkanlar var. Sitelerin bu işler için oluşturduğu programlar var. Bu programlar sayesinde, bir odanın içini seçtiğiniz eşyalarla döşeyebiliyor, duvarlarını istediğiniz renge boyayabiliyor, koltuklarını istediğiniz kumaşla kaplayabiliyorsunuz.Böylece kafanızdaki mekanı , önceden görebiliyorsunuz.
Size böyle bir site adresi vereceğim. İnanın bayılacaksınız. Yaratıcılığınız atağa kalkacak. Mekanlar, mobilyalar, perdeler, döşemeler, duvar renkleri ve hatta zemin seçimleri sizi bekliyor. Hadi iş başına, en azından çok eğlenceli vakit geçireceğinize eminim.

Hatta yarattığınız mekanları bana da gönderirseniz çok sevinirim.

.http://www.evdose.com/tr/dekorasyon/

İyi eğlenceler.........

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KARAVAN HAYATINA BAŞLANGIÇ

ODA İÇİNE BANYO YAPMAK

ARAZİDE KARAVANDA YAŞAMAK